Kdo jsme

Příběh našeho rodinného obchůdku se začal psát v polovině roku 2018, kdy jsme pro naše děti, chtěli sehnat tradiční loutkové divadlo. Na to, že v České republice je tradice loutkového divadla poměrně dlouhá, tak výběr byl hodně slabý. Bohužel kde nic tu nic (když nepočítám papírové napodobeniny a plastové repliky). Proto jsme sami začali víc hledat a postupně objevovat malé či větší řemeslné výroby, které by snad časem zcela zapadly v zapomnění anebo by zanikly. Rádi jsme s nimi navázali spolupráci a máme upřímnou radost, že vám můžeme jejich díla nabídnou tady u nás na Kouzloloutek.cz a potěšit zákazníky nejen v České republice, ale i po celém světe.

Nedlouho poté, kdy jsme spustili naší zahraniční verzi stránek jsme začali dostávat objednávky ze zahraničí a bylo vidět, že česká loutka má ve světě stále silné jméno. Je neuvěřitelné, že již po necelých třech letech provozu jsme zasílali loutky a divadla do téměř 40 států světa! Bohužel s tím jsme si také začali uvědomovat, že sortiment loutek pořád není v tuzemsku tak doceněný artikl jako třeba v ostatních státech, kde lidé na českou loutku slyší daleko více. Věříme ale, že se to časem změní i u nás a rádi bychom byli u toho :-) Uděláme všechno proto, aby se náš nabízený sortiment. který dokáže potěšit anebo zkrášlit byt dostal do co nejvíce českých domácností.

Naší další metou je vlastní produktová výroba, na které pracujeme. Plánujeme, kreslíme, modelujeme, stavíme a boříme, testujeme. Strašně se těšíme až vám ji budeme moc představit. Jak můžete vidět pustili jsme se do toho naplno a když se věci dělají srdcem a s radostí, jde všechno nejlíp :-)

Pokud budete mít dotaz, námět. Napište nám nebo zavolejte

“ Loutky, maňásci a loutková divadla baví, inspirují, pomáhají relaxovat, podporovat fantazii a komunikační (rétorické schopnosti). Díky nim si vytvoříte příjemnou atmosféru ve vašem domově. ”

PROČ DO TOHO JÍT S NÁMI

Podporujeme české řemeslo

Je to v dnešní době asi úkaz, ale materiály, výroba i samotná kompletace se odehrává v našem malém státečku.

Malý rodinný podnik

Jdeme do toho naplno a srdcem. Tradiční řemeslo i díky nám, pořád žije! Ano! jsme malí, ale o to víc, do toho dáváme všechno.

Poradíme, vysvětlíme

Nestyďte se nám zavolat, pokud nevíte kudy kam :-) Navedeme vás na správnou cestu a doporučíme to nejlepší.

KOMU JSME VYKOUZLILI ÚSMĚV NA TVÁŘI

37+
500+
41H
2018
99%