Loutky na míru

Vyrobíme pro vás loutku na míru dle fotky nebo jiné předlohy. Vyrábíme loutky pro jednotlivce i firmy, kteří chtějí darovat něco vyjímečného a originálního nebo si sami udělat radost. Vaší fantazii se meze nekladou a tak pro vás vyrobíme loutky vaší rodiny, přátel, kolegů, pohádkových a filmových postav, zvířátek a mnoho dalších.

Loutky jsou ručně vyrobené ze dřeva (většinou se jedná o lipové dřevo). Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 3 - 5 týdnů. Pokud na loutku spěcháte, jsme schopni ji vyrobit v rozmezí 10 - 14 dní. Záleží na momentálním vytížení.

Vyrábíme i klasické maňásky na ruku dle fotky (můžete vidět v galerii níže) a tzv. muppets, což jsou loutky ovládané rukou a dráty.

 

Proč si nechat vyrobit loutku

  • Originální dárek k různým soukromým i firemním událostem nebo výročím (narozeniny, svatba, svátek, vánoce apod).
  • Široké tématické možnosti výroby: oblíbené postavy z večerníčků nebo z českých a zahraničních filmů či seriálů. Vyrábíme loutky i bez vodících šnůr.
  • Můžeme vyrobit různě pohyblivou postavu anebo firemního maskota.
  • Můžete mít loutku vaší osoby anebo někoho z rodiny - babičku, dědečka, maminku, tatínka, dětí, kamarádů.
  • Loutka se stane pěknou památkou a originálním uměleckým prvkem, které vydrží generace.

 

Kolik taková loutka stojí

Předně je potřeba říct, že vše na loutce je ruční práce. Návrh, samotná řezba a šití šatů. Vše zabere několik desítek hodin. Dále záleží na dalších parametrech jako je výška, styl oblečení a různé doplňky (např. brýle, řetízky apod.) a samotný charakter postavy.

Cena pro vaší představu, začíná na 9 500 Kč / € 390. Cenu vždy upřesníme poté, jakmile se domluvíme na detailech k loutce. Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, je potřeba zaplatit 60% z dohodnuté ceny.  Platba se zasílá před započetím prací na náš bankovní účet. Zbytek je splatný při převzetí, opět převodem na účet.

 

Co potřebujeme, aby jste byli s výsledkem spokojeni

  • Fotografie nebo obrázky dané postavy v dobré kvalitě. Potřebujeme fotku zepředu, z profilu (nejlépe i celé postavy) a detail hlavy (také zepředu a z profilu). 
  • Styl oblečení, který pro něho / pro ni chcete na loutku ušít (oblečení může být také malované - záleží na vzájemné dohodě). Styl bot a doplňků.
  • Barvu očí a vlasů.
  • Popsat další detaily, které můžou mít zásadní vliv na finální podobu loutky.

Chcete si loutku na zakázku objednat nebo potřebujete další informace? Kontaktujte nás na kouzlo@kouzloloutek.cz nebo na tel. 737 502 973

 

Čím se můžeme pochlubit - loutky na míru, které jsme vyrobili